Paslaugų kainos

Dažniausiai užduodami klausimai

Rekomenduojama nevalgyti 1-1,5 val. Jei gydymo metu buvo atliktas nuskausminimas – rekomenduojama palaukti, kol visiškai praeis vaistų poveikis.

 1. Pašalinus dantį, gali kraujuoti. 30 min. po danties pašalinimo laikykite sukandę įdėtą tamponėlį. Jei kraujavimas nesiliauja, tamponą pakeitus nauju, laikykite jį tvirtai sukandę dar 20 – 30 minučių. Jei reikia, pakartokite dar kartą. Seiles reikia ryti, bet jokiu būdu nespjaudyti.
 2. Rūkymas ir alkoholis. Po danties šalinimo nerūkykite mažiausiai 4-5 val. Tai kenkia žaizdos gijimui, taip pat gali atsinaujinti kraujavimas. Nevartokite alkoholinių gėrimų 24 valandas.
 3. Neskalaukite mažiausiai parą po danties šalinimo. Po 1 – 1,5 paros galima skalauti antibakteriniais tirpalais, tačiau negalima naudoti didelės jėgos skalaujant – tirpalas tik palaikomas 5 burnoje apie 1 minutę, nes stipriai skalaujant iš žaizdos gali pasišalinti krešulys ar vaistai, o tai gali sąlygoti uždegimo vystymąsi.
 4. Tinkama burnos higiena pagreitins gijimą. Pirmosiomis dienomis po operacijos būkite atsargūs, kad nepažeistumėte operacijos vietos ir siūlių, dantis valykite švelniai, nelieskite operuotos vietos, stipriau neskalaukite.
 5. Kad mažiau patintų, jei buvo atlikta operacija, operuotos vietos projekcijoje iš išorės reikia priglausti ledo pūslę, suvyniotą į rankšluostį. Šaltis laikomas intervalais iki 20 – 30 min. su 15 – 20 min. pertraukomis 1- 3val.
 6. Lengvą, maudžiantį skausmą po operacijos ar rovimo turėtų numalšinti vaistai nuo skausmo (Nimesulidas, Ibuprofenas). Jei gydytojas paskyrė kitus vaistus nuo skausmo, juos reikėtų gerti nurodytomis dozėmis.
 7. Po danties šalinimo galima valgyti ir gerti praėjus 2 val. Pirmąsias 24 val. rekomenduojamas lengvas, minkštas, nekarštas (kambario temperatūros) maistas. Nevalgyti operuota puse.
 8. Siūlės. Negalima liesti siūlių liežuviu, traumuoti žaizdos. Gydytojas paaiškins ar siūles reikia išimti ar ne, paskirs tam laiką. Dažniausiai siūlės šalinamos po operacijos praėjus 7 – 10 dienų, bet šis laikas gali skirtis priklausomai nuo klinikinės situacijos.
 9. Jei Jums buvo paskirta vaistų, vartokite juos paskirtomis dozėmis
 1. Po operacijos rekomenduojama 24 val. neskalauti burnos, nevartoti karšto maisto ir karštų gėrimų.
 2. Nuo antros pooperacinės paros skiriama skalauti antiseptiniais tirpalais, kol bus išimtos siūlės. Nuo antros pooperacinės paros dantys turi būti valomi dantų šepetėliu ir pasta.
 3. 7-14 dienų po operacijos rekomenduojamas minkštas maistas. Kietas aštrus maistas gali pakenkti gyjančiai žaizdai ir sukelti priešlaikinį implanto atsidengimą. Jei atlikta vienos stadijos implantacija, rekomenduojama minkštą maistą valgyti 3-4 savaites ir nekramtyti operuota puse, kad kramtymas nepakenktų implanto integracijai į kaulą.
 4. Nesteroidiniai vaistai nuo uždegimo skiriami 1-3 dienas po operacijos ir yra vartojami esant operacinės srities skausmui ar maudimui.
 5. Po operacijos būtina išgerti gydytojo paskirtų antibiotikų kursą.
 6. Esant neaiškumui dėl žaizdos gijimo (T>38oC, paraudimas, patinimas), informuokite savo šeimos gydytoją arba operavusį gydytoją.
 7. Siūlės išimamos 7-14 dieną po operacijos.
 8. Praėjus 4 ir 12 savaičių po operacijos reikia apsilankyti pas operavusį gydytoją klinikinei ir radiologinei apžiūrai. Kas tris mėnesius tikslinga atlikti profesionalią burnos higieną, siekiant iki minimumo sumažinti lėtinės infekcijos buvimą burnoje.
 9. Rūkymas blogina operacijos rezultatus, todėl primygtinai rekomenduojama mesti rūkyti.

GF MEDLIZINGAS

 

Žinome, kaip svarbu rūpintis savo ir artimųjų sveikata. Naudodamiesi „General Financing“ paslauga „GF Medlizingas“ suplanuotoms ar netikėtoms medicininėms išlaidoms galime paskolinti iki 25 000 eurų. Galėsite rinktis iš plataus mūsų partnerių tinklo, o pirmąją įmoką atidėti net iki 3 mėn.

Daugiau apie paslaugą „GF Medlizingas“ (įdėti nuorodą į https://www.gf.lt/pirkimas-issimoketinai/gf-medlizingas).

 

***

Pas mus galite pirkti išsimokėtinai iki 25 000 eurų su „GF Medlizingas“ paslauga! Paslaugą teikiame kartu su partnere UAB „General Financing“.
Pirkimo išsimokėtinai įforminimo procedūros yra lengvos ir paprastos, nes kiekvieno kliento mokumas įvertinamas automatiškai per kelias minutes, naudojant pažangią informacinę sistemą, leidžiančią gauti ir įvertinti duomenis apie asmenį iš įvairių duomenų bazių bei registrų.

Pirkti išsimokėtinai su „GF Medlizingu” verta, nes:

 • finansuosime pirkinio kainą nuo 50 iki 25 000 Eur;
 • galėsite rinktis išsimokėjimo terminą iki 84 mėn.;
 • pirmąją įmoką galėsite atidėti iki 3 mėnesių;
 • pirkdami prekę išsimokėtinai iš karto tapsite prekės savininku;
 • galėsite naudotis vienu plačiausių įmokų surinkimo tinklų.

 

Pirkimo išsimokėtinai paslauga gali pasinaudoti asmenys:

 • gaunantys atlyginimą pagal darbo sutartį;
 • gaunantys „Sodros” mokamas nuolatines išmokas (pensijas, pašalpas ir pan.);
 • ministerijų pensininkai (gaunantys ministerijų mokamas pensijas).

Norint pasinaudoti pirkimo išsimokėtinai paslauga, reikia turėti vieną iš asmens tapatybę įrodančių dokumentų:

 • Lietuvos Respublikos piliečio pasą;
 • asmens tapatybės kortelę.

 

Daugiau apie paslaugą „GF Medlizingas“ (įdėti nuorodą į https://www.gf.lt/pirkimas-issimoketinai/gf-medlizingas).

Klientų atsiliepimai

4.9/5

4.9 iš 15 atsiliepimų Google

Informacija

S. Daukanto g. 10,

LT-87123 Telšiai

Klinikos darbo laikas:
I-V: 09:00h – 17:00h

+37061716154
info@aspidontas.lt

© Visos teisės saugomos

© 2024Visos teisės saugomos